Author: d***l
Date:
Review: good razor 👍👍👍 i use it
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Một cỡ
Price: 81.600₫
Original Price: 89.000₫
| Composition | 100% Metal |
| Material | Aluminum Alloy |
| Ingredients Attributes | Waterproof |
| Color | Black |
| Type | Safety Razor |
| Chiều dài | 122 cm |
| Chiều rộng | 5.2 cm |
| Chiều cao | 2.8 cm |
| SKU | sb2406158358472828 |
Author: d***l
Date:
Review: good razor 👍👍👍 i use it
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Một cỡ
Author: b***1
Date:
Review: Great product good quality
Màu sắc: Hoa hồng vàng
Kích thước: Một cỡ
Author: H***a
Date:
Review: ممتاززززززززززززز ويجي عليه قطعة حماية ينشال وينحط وشكله قوي
Màu sắc: Hoa hồng vàng
Kích thước: Một cỡ
Author: g***e
Date:
Review: girls i SWEAR, I HAD THE BEST SHAVE OF MY LIFE!!!! my legs are feeling like baby skin! Im super positively surprised with this, im never again using the plastic disposable ones!! thanks sheinshein <3
Màu sắc: Hoa hồng vàng
Kích thước: Một cỡ
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm